Zľava!

Umíte to s pohádkou?

PRED zľavou: € 8.20
PO zľave: €7.90

 7.18 bez DPH |  7.90 s DPH

Práce s příběhy v MŠ a ZŠ

Príbehy sú pre deti neoceniteľným zdrojom zábavy i učenia. Tento titul ponúka učiteľom, vychovávateľom no i rodičom dostatok podnetov, ako deti viesť k získavaniu informácii pomocou prirodzeného procesu, ktorým je čítanie, práca s textom, no aj samotné rozprávanie príbehu.

Autorka vychádza z premisy, že príbehy sú pre deti neoceniteľným zdrojom zábavy a spontánneho učenia. Dostávajú však deti dostatok podnetov ako získavať informácie pomocou tohto prirodzeného a pre deti príťažlivého procesu? Dokážeme my dospelí deťom sprostredkovať nielen poznanie, ale i atmosféru, ktorú rozprávanie so sebou prináša?

Tento titul ponúka práve široké možnosti ako dokonale využiť rôznorodé spektrum aktivít, ktoré každý príbeh poskytuje, ako čo najlepšie zakomponovať príbeh do aktivizačných činností prelínajúce sa so všetkými zložkami výchovy a vzdelávania.

Po úvodnej teoretickej časti, nájdeme v knihe mnoho aktivít, ako napríklad základné hry pre rozvoj reči, hry pre precvičenie vyjadrovacích schopností, hry zahŕňajúce písanie, hry na fantáziu a predstavivosť, no i činnosti obsahujúce matematické, výtvarné a hudobné aktivity.

5 na sklade

Katalógové číslo: KN0095 Kategórie: ,

Popis

Autor: Doláková Sylvie
ISBN: 978-80-262-0933-1
EAN kód: 9788026209331
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Portál
Jazyk: Český
Počet strán: 96
Väzba: mäkká

Ďalšie informácie

Rozmery 16 × 23 cm