Darčekový poukaz EUR

Darčekový poukaz pre zaokrúhlenu sumu CZK vybrať TU.

Katalógové číslo: - Kategória:

Popis

1. Hodnota uvedená na poukaze Vám bude odpočítaná z ceny nákupu v internetovom obchode  www.nervuska.sk

2. Darčekový poukaz je nevratný a nemožno ho čiastočne alebo úplne vymeniť za hotovosť. Hodnotu  poukazu nemožno rozdeliť na viac nákupov (poukaz možno použiť len pri jednorazovom nákupe).

3. Pri tovare, na ktorého nákup bol uplatnený darčekový poukaz, Vám bude pri vrátení tovaru (v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy alebo v prípade oprávnenej reklamácie) vrátená suma prostredníctvom náhradného elektronického darčekového poukazu.

4. Ak si zakúpite elektronický darčekový poukaz, bude vždy zaslaný na e-mailovú adresu Vami zadaného príjemcu do 3 až 6 hodín po dokončení a zaplatení nákupu. Vaša povinnosť  a zodpovednosť je uviesť správnu e-mailovú adresu pre doručenie darčekových poukazov. Ak nie je možné na zadanú adresu doručiť, vyhradzujeme si právo pozastaviť doručenia darčekových poukazov. V prípade nesprávnych údajov nenesieme zodpovednosť za žiadne zlyhanie alebo oneskorenie v dodávke. Preto prosím dôkladne skontrolujte Vami zadané dáta /informácie.

5. Poukaz je platný 1 rok po zakúpení, po uplynutí, ktorého sa darčekový poukaz stáva neplatným.  Nie je povolené žiadne predĺženie doby použiteľnosti od dátumu vydania.

6. Darčekový poukaz je možné použiť iba na nákup v e-shopoch www.nervuska.sk,

7. Na získanie podrobných informácií, ako postupovať pri uplatnení poukazu pri nákupe cez e-shop, navštívte naše internetové stránky www.nervuska.sk/obchod/darcekovy-poukaz
Kontaktovať nás môžete buď telefonicky na čísle +421 948 494 989 (Pondelok – Piatok od 9:00 do 16:00) alebo nám pošlite e-mail na adresu: eshop@nervuska.sk.

8. Po použití kódu na úhradu nákupu na stránkach www.nervuska.sk, sa poukaz stáva neplatným.

9. Nákup tovaru sa riadi platnými obchodnými podmienkami spoločnosti Nervuška s.r.o.

10. Tento poukaz je nevratný a nemožno ho čiastočne alebo úplne vymeniť za hotovosť a platí len pre jednu  transakciu.

11. Tento poukaz nie je možné uplatniť za účelom nákupu nových darčekových poukazov.

12. Spoločnosť Nervuška s.r.o. nenesie po predaji poukazu zodpovednosť za darčekové poukazy, ktoré sú následne stratené, odcudzené či poškodené. Zaobchádzajte s  darčekovým poukazom ako s hotovosťou. V prípade straty, krádeže alebo ukončenia platnosti poukazu nie je možné vyplatiť žiadnu sumu z poukazu.