SYMBOLON – hra rozpomínania

 23.79 bez DPH |  28.55 s DPH

S kartami Symbolon som sa prvýkrát stretla na arteterapeutickom výcviku, kde boli používané ako symbolické asociatívne karty. Sú plné hlbokých archetypálnych tém, ktoré je možné v terapeutickom procese využívať ako nástroj komunikácie na ceste k zmene.

Dlhú dobu tieto karty neboli k dispozícii, a tak, keď sme na ne narazili, rýchlo sme ich chceli zaradiť do e-shopu.

Svojím grafickým prevedením sú vhodné pre vekovú kategóriu teenageri a dospelí klienti.

SYMBOLON je predmet rozlomený na dve časti, ktoré túžia po opätovnom splynutí v jeden celok. Cieľom je teda spojiť to, čo je odmietnuté a potlačené v našom podvedomí, s naším vedomím.

SYMBOLON pomáha k rozpoznaniu, pochopeniu a prijatiu všetkých častí, ktoré nie sú známe a ktoré vedú svoj vlastný život v temných chodbičkách a zákutiach ľudského vnútra, kde bez zjavných príčin častokrát ovplyvňujú a nepochopiteľne pretvárajú život.

SYMBOLON je vynikajúcim nástrojom pre psychoterapiu a poznanie seba samého.

Každá karta predstavuje jednu vnútornú osobnosť, jej správanie a motívy, a zároveň oblasť, ktorá volá po našej pozornosti a potrebuje svetlo nášho vedomia.
Sada obsahuje sedemdesiat osem kariet (59 x 91 mm) a podrobnú príručku, v ktorej sa dozviete, čo jednotlivé karty znamenajú a ako s nimi pracovať.

1 na sklade

Katalógové číslo: KA00009 Kategória:

Popis

Sada obsahuje sedemdesiat osem kariet (59 x 91 mm) a podrobnú príručku, v ktorej sa dozviete, čo jednotlivé karty znamenajú a ako s nimi pracovať.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 290 g