Dráčik, nehnevaj sa!

 8.95 bez DPH |  9.85 s DPH

Roztomilá knižka prevedie malých čitateľov silnou emóciou HNEV, ktorá často zaskočí nielen dospeláka, ale i samotné deti. Každý rodič by vedel o hneve (svojom a svojich detí) napísať román. Záchvaty hnevu poznáme všetci. Tí šťastnejší len raz za čas. My ostatní, nuž… Kniha Dráčik, nehnevaj sa! práve o takom detskom hneve hovorí.
Vtipný, výchovne zameraný príbeh o dráčikovi, ktorý má často problémy pre svoju ohnivú povahu, vás chytí za srdce.
Polemizujeme len s názvom knižky. Aj mamka dračica totiž vie, že hnevať sa je v poriadku. Názov evokuje, že dieťa by sa nemalo hnevať. Čo je absolútne nemožné.

1 na sklade

Katalógové číslo: KN0012 Kategória:

Popis

Dráčik, nehnevaj sa! teda pomôže aj vášmu dieťatku pochopiť, čo je to záchvat hnevu. Aj aké praktické následky môže mať. Ak dráčikovi Rúfusovi niekto káže, čo má robiť, tak sa veľmi… veľmi… nahnevá. Keď však od iných zvieratiek odpozoruje, ako si vedia poradiť s hnevom, tiež sa naučí, ako ho zvládať a zostať pokojný. V knižke je krásne názorne predvedené, ako rôzne sa hnevom vyrovnať: počítaním do 10, vyrozprávaním sa kamošom, zavýjaním na mesiac alebo behaním.

Pre deti od 18 mesiacov. Z anglického originálu (Fergal is Fumming!, Andersen Press Ltd., 2017 ) preložila Mária Pavligová.

Autor: Starling, Robert
Vydavateľstvo: IKAR
EAN: 19731102
ISBN:978-80-551-6467-0
Rok vydania: 2019
Jazyk: Slovenčina
Väzba: pevná
Počet strán: 32

Ďalšie informácie

Hmotnosť 360 g
Rozmery 26 × 27 cm