Promocja!

Postacie emocjonalne – kolorowe, małe

 13.58

  • CZK: 321.26 Kč

Sada 6 malých farebných figúrok s výrazom emócii: ŠŤASTNÝ, SMUTNÝ, NAHNEVANÝ, (S)POKOJNÝ, VYSTRAŠENÝ, ZAHANBENÝ. Sme si však isté, že deti vo figúrkach objavia aj iné emócie.
Malé figúrky výborne využijete v Sandplayingu, a to najmä v menších pieskoviskách.
Tieto figúrky podporujú emocionálnu zručnosť a jej rozvoj. Získavanie skúseností, že cítiť akékoľvek emócie je normálne, je pre deti veľmi dôležité. Deti jednoducho vyberú figúrku zodpovedajúcu ich pocitu. Takéto situácie sú veľmi dôležité pre vytvorenie zdravej sebaúcty. Figúrky deti využijú aj pri rozprávaní príbehov alebo pri hre.
Figúrky majú využitie terapeutické, interaktívne, screeningové atď. Dieťa cez tento typ figúrok s vami môže zdieľať svoj vnútorný svet. Figúrky sú vhodné pre psychológov, terapeutov, pedagógov a rodičov.
Hrúbka figúrok je 1,5cm a výška 4,5cm.
Na výrobu figúrok je použitá rakúska preglejka s atestom pre detské hračky. Farby sú určené pre detské hračky. Figúrky sú vyrábané na Slovensku.

4 w magazynie

SKU: FI0298 Kategoria:

Opis

Grubość figur wynosi 1,5 cm, a wysokość 4,5 cm.
Do produkcji figurek używana jest sklejka austriacka z atestem na zabawki dla dzieci. Kolory są przeznaczone do zabawek dziecięcych. Figurki wykonane są na Słowacji.

Informacje dodatkowe

Waga 60 g