Moja háčkovaná galéria

Obuv

Hobit – je to štvorec, aj nie je to štvorec. Perfektné papučky pre nôžky 37/38. sú z top materiálu – vlna a ĽAN. Kvalitný ľan je drahý a ťažko ho dostať. Mne sa to podarilo nadobrejvlne.sk. Na nárte sú vháčkované jemné korálky vo farbe vlny. Frodo by určite híkal nad takým pohodlím.


Masážne – naozaj exkluzívne papučky háčkované z vlnenej ponožkovej priadze. Podrážka je bavlnená, vystužená rybárskym vlascom. No vnútro som vystlala háčkovanými bublinkami, ktoré masírujú chodidlá pri každom kroku. Veľkosť 37/38. Nech sa parádne nosia, Adi :)


Kvarteto – filcoví hudobníci na akrylovom podklade. Podrážky z rybárskeho vlasca. Veľkosť 9-10.


Cosmo – dámske papučky s nádychom cozmo-futurizmu :) Podrážka z umelých vlákien, výstelka a krajné steny: akrylik, vlna, polyamid/ vrchná strana: 70% mohér, strieborné ozdoby: polyester metál, viskóza.


Flower power – šťavnatý kúsok z mojej dielne – mimoriadne vydarený. Na papučky použitá akrylová priadza s prímesou vlny, kvietky v nežných jemných farbách v precíznom prevedení dodávajú dielu jedinečný charakter. I am proud of it! :o)


Čierne papučky s púpavou – čierna časť z pevnejšieho materiálu (80% akryl, 20% vlna), futro (na chodidlách) z bavlny, aby bola nôžka v mäkkom. Pospájané zo štvorcov. Veľkosť 5/6.


Papučky na zimu – ultra pevné pánske štvorcové papuče háčkované zo špagátu a pletacej priadze (70% akryl, 30% vlna), futro (na chodidlách) z jemnej akrylovej priadze. Veľkosť 9/10.


 

Copyright © 2011 nervuska.sk Všetky práva vyhradené.

nervuska.sk