Moja háčkovaná galéria

Zbytkáči a recykláči 2015

Cestovateľ - chlapec, ktorý pocestoval už kus sveta, no i tak sa zo všetkého najradšej vracia vždy domov, kam patrí. K deťom :) (zbytkáč)


Tuja Nosná - brílatá pani, ktorej namiesto nosa vyrástla tuja. Najskôr bola nešťastím celá zronená, ale ako sa jej do nosa nasťahovala malá sýkorka, je spokojná a veselá. Odvtedy sa o svoj nos príkladne stará. (zbytkáčka)


Čmeliak Fúzač – pánko, ktorý zabudol, že afro je už dávno out. Nič to zato. Najpodstatnejšie je, že kvietkom sa jeho retro look páči. (zbytkáč)


Ženáč Zelenáč – tento chlapík má pred svadbou. Trochu ale asi neodhadol situáciu. Pri predstave záväzku na celý život mu je z celej akcie už teraz mdlo. (zbytkáč)


Ružena Nabrúsená – slečna, ktorá by síce mohla byť veľká kočka, no chmúri a mračí sa celé dni. Jej nabrúsené ústa neobišli ostrovtipné a pichľavé poznámky. Keď ju stretnete, skúste ju nerozčúliť. (recykláčka) 


Zbytkáč Zbytkovič Zbitý - JANO a JURO – dvaja bratia, ktorí vznikli z absolútnych zbytkov. Niektoré mali len pol metra. Neviem či touto príčinou, a či niečím iným, sú to veľkí bitkári. Veď sa len pozrite na ich monokle. Ach, kedy si len vstúpia do svedomia? (zbytkáči)


Jesenník Stratený – tento chudáčik neboráčik sa stratil v lese. Keď pôjdete cez víkend na gaštany, dávajte pozor. Možno ho nájdete učupeného pod nejakým stromom. (zbytkáč) 


Hlodavka poďobkaná – už sa ani nevie, či jej predkovia boli pôvodne myši, potkany, či dokonca hmyz. Hlodavka sa narodila dlhá až až, s myšacími uškami a ôsmymi nohami. Jej roztomilosť však všetko kompenzuje. (zbytkáčka)


Uzol Námornícky – chalan, ktorý sa túžil stať námorníkom. Žiaľ na loď sa mu nepodarilo prepašovať žiadnym iným spôsobom než ako uzol. Ale viete ako to chodí, každý námorník má v prístave lásku. Myslím, že aj v uzlovom prípade to nie je inak. (recykláč)


Učiteľky – Poznáte to. Koľkáteho je dnes? hmm..a odpovedať idéééé. Čo poviete? Ktoré predmety by mohli učiť práve tieto dve? (zbytkáčky)


Fúzoústa Zvonivá – pani, ktorá má v krstnom mene dve ú, to sa často nevidí. Ústa má malé, fÚzy obrovské. (zbytkáčka)


Nosáč Ryšavý – len trošku prekvapený pandrlák. Z čoho? To nechce povedať. (zbytkáč)


Romantička Večná – je to žena, ktorá vám všetko povie očami. Miluje kvety a rada sa líči. (zbytkáčka)


Vreskot Pásikavý – už od rána zúri, pretože telo chce ísť vľavo, ale nohy vpravo. A navyše si zabudol nielen zaviazať, ale úplne vziať jednu šnúrku do „nohy“. (recykláč)


facebook_nervuska.jpg, 18kB

IMUNO-ALERGO

Base Factory

Marlen

Pre radosť - letný tábor

Nervuska-arte.sk

 

Copyright © 2011 nervuska.sk Všetky práva vyhradené.

nervuska.sk