Moja háčkovaná galéria

Čiapky

YODA – Nech ťa sprevádza sila a nech sa nosí :) 50% vlna, 50% akryl


Bender – enjoy Futurama. Zmes akryl, bavlna a strižná vlna.


Púpavová – prečo by sme nemohli byť jarní aj v hrubej zimnej čiapke, no nie? Buklé akrylová priadza v kombinácií s jemnou bavlnou. Po obvode natiahnutá gumička. Obvod hlavy 50 – 53cm (aj na dievčenské hlávky)


„Ceruzka za uchom – medzierka medzi zubami:) “ Bavlnená čiapka, ozdobená kruhmi, háčkovaná z trojitej jemnej priadze. Jeden kruh má v sebe malé vrecko na ceruzku, cigaretu (?), žuvačky, či inšie čosi. Obvod 59cm – avšak čiapka je vybavená gumičkou. Unisex.


Jesenná – česaná bavlna a viskózny hodváb – veľmi vydarený materiál na výrobu jesennej čiapky. Bavlnená brošňa podšitá filcom. Obvod 53cm. Veľmi šik a príjemná na nosenie.


ART čiapka – mierne extravagantná čiapka háčkovaná z akrylu s prímesou vlny a pre ešte lepšiu výhrevnosť všité bavlnené futro. Vyrobená je na obvod hlavy 63-64cm, ale mohla by potešiť aj človeka s dredmi.
V anténke je zabudovaný drôtik potiahnutý plyšom, aby si zachovala svoju mäkkosť.


Na fest či kde kade – po okukaní letných festivalových a streetových outfitov som zo zbytkov bavlnenej priadze ukuchtila ľahkú čiapku s malou brošňo-ozdobou. Veľkosť sa ľahko reguluje, po obvode je natiahnutá gumička.


 

Copyright © 2011 nervuska.sk Všetky práva vyhradené.

nervuska.sk