Moja háčkovaná galéria

"bižu" a tak

? Náhrdelník – Nákrčník ? – tento kúsok pozostáva z 3 častí – 3m, 2,5m a 1,5m, ktoré je možné nosiť samostatne alebo je ich možné pospájať do jednej časti. Čiže si môžete urobiť náhrdelník, nákrčník z rôznych častí, dať si len jednu, dve alebo všetky tri, mať ich samostatne alebo spolu. Skrátka tak, na čo máte práve chuť. Vlna/akryl – 50/50.


Nadivoko – náhrdelník háčkovaný z najjemnejších perloviek, aké som doma našla. Vzorka jednotlivých vlákien vymyslená mnou – verte mi, že som sa fantasticky vyzabávala.


Rybkový – vytvorený na popud jednej maminy, aby ju bejby neťahalo za tričko, keď malú pestuje na rukách. Komplet bavlnený s akvaristickou tematikou.


Šedá myš – sova je vo svojej prirodzenosti lovkyňa. Nie však sova intelektuálka. 3 malé myšky vypustila zo svojich spárov za účelom skrášlenia ušiek a prstíkov.


Sovy intelektuálky – po úspešnom zimnom uvedení „Hydiny“ som dostala podnet na rozšírenie poľa ornitológie. Je to tu – „Sovy intelektuálky“ – bavlna a vatelín, náušky a prívesok. Znepokojilo ma však, odkiaľ vlastne vyrobené sovy svoj intelekt čerpajú.


Slobodná matka– mama Tami ani nevie ako sa jej dvojičky prihodili (chlapec Milko a dievčinka Idka – najradšej sa kĺžu po ušných lalôčikoch a hojdajú v rytme chôdze), nestihla sa ani obzrieť....len zrazu viseli na drôtikoch a ona na šnúrke. Šatočky jemné flísové, telíčka bavlnené.. čo viac si priať? :)


Ohňový – mnoho mnoho mnoho kúskov háčkovaných korálikov navlečených na nylon, k tomu fajnové náušky a jedinečný kúsok je na svete:)


Do guľata– náušnice aj brošňa modelované z jedného kusu. Oranžová časť akrylová, ostatný zvyšok bavlnený, olemované drobnými korálikmi.


Mačence - brošničky – jednoduchý motív, milo oživujúci odev.. fotky famózneho Cartiera Bressona.


Hydina – bavlnené sliepočky vyplnené vatelínom – náušky a prívesky.


Kvietočky – použitá bola bavlnená priadza, spony aj náušnice vyplnené výstelkou.


brOŠ OranŠ – kvet i listy háčkované z bavlnenej priadze, po obvode našité rôzne druhy červených a oranžových korálok, zospodu našitá „brošňová zicherka“


 

Copyright © 2011 nervuska.sk Všetky práva vyhradené.

nervuska.sk