Mona

Hračky - Mona

Mona ALBÍNKA - Mona, ktorá prišla na svet bez pigmentu. Zatiaľ sa neobjavil ani taký "opaľovák", čo by ju pred slnkom chránil, ba ani taký "opalovač", čo by sa jej dvoril. Držím jej však palce a snáď v najbližšej sezóne aspoň trochu chytí bronz a nabiják nech ju ľúbi, hoc aj snehobielu.


Mona Vizážistka – miluje kozmetické štetce, púdre, šminky. Líčidlá, maskérňa - to je jej život. Úschovňa pomôcok na vlastnom tele, samozrejme, nemôže chýbať - praktickosť nadovšetko :)


PINK LADY Mona – krásna slečna, ktorá zbožňuje ružovú, obdivovanie sa v zrkadle a jarné kvety. Kvet "vo vlasoch", na jednom boku srdce plné kvetov, na druhom vrecko so zrkadielkom a na chvoste nosí ružu (keď sa naháňa za chvostom tak to práve preto, aby ju ovoniavala:)


Mona Zbytková – chúďatko, tentokrát vyfasovala samé bavlnené zbytky. No o to viac je teraz veselšia. Žiaľ, živí sa tiež len zbytkami jedla, ktoré Jerguš nedoje, ale jej to vôbec nevadí. Inak je veľmi zábavná, rada sa hrá a lozí po nábytku.


Mona Kovbojka – Mona nie je žiadny mäkkýš, vie byť pekne ostrá a húževnatá. Svoje telo zocelila drsnou, hrubou, neopracovanou vlnou, flanelové fľaky, samozrejme, nemôžu u správnej kovbojky chýbať. Svoju trofej – kožu z medveďa – nosí vystavenú na ľavom boku, na pravom má pre každý prípad zavesené lano a svoj kovbojský klobúk.


Baby Mona – Šimko a Grétka vyrobení z baby vlny pre radosť detí.


Punk Mona a.k.a. GustoMona sa pretancovala od disco show k ďalšej zaujímavej hudobnej oblasti, ba čo viac, zmenila aj svoj životný štýl a look. Kožušinkové číro a piercingy – to je jej nová identita. Ako mi už stihla povedať, svojím premenám ešte nedala posledné slovo a vraj už čoskoro sa môžeme tešiť na jej najhorúcejšie úlety.


Disco Mona - DJ-ka. Je hrozne šikovná a talentovaná, ale včera na party trochu neodhadla pitie, tak bola unavená. Dnes jej je už lepšie, venuje sa opäť hudbe a tancu. Chvost ako disko guľa, nahodená v pestrofarebnom akrylovom outfite so striebornými trblietavými aplikáciami.


Mona – fenka menom Mona s flísovými fľakmi, oranžovými kvietkami a uškami a la slúchadlá. Vyplnená vatelínom a starým svetrom. Drôtikový chvostík ako anténka. (foto Nina Turčanová)


 

Copyright © 2011 nervuska.sk Všetky práva vyhradené.

nervuska.sk